Připravte se na pylovou sezónu

0
9

Kdo by se netěšil na jaře? Pravděpodobně alergici, kterým pyly a alergeny ve vzduchu dokáží zkomplikovat život a připravit je o zážitek z probouzející se přírody. Díky chytrým domácím pomocníkům od značky Electrolux se jich však můžete ve vaší domácnosti jednoduše zbavit. A jako bonus i roztočů či chlupů domácích mazlíčků.

Nadechněte se z plných plic
Může se zdát, že pyly a alergeny na nás nejvíce číhají pod rozkvetlými stromy v parku, ovšem je taková, že kvalita vzduchu v domácnosti může být ještě horší. Větráním si v tomto případě nemusíme zrovna pomoci, v uzavřených nevětraných prostorách se totiž alergeny dokážou rychle množit, a tak nás překvapit v ještě vyšší koncentraci. Řešením může být čistička vzduchu, která vám pomůže zbavit se jich. Čističky vzduchu Well A5 a Well A7 s 5-stupňovou filtrací zachytí až 99,97 % částic o velikosti 0,3 μm. Díky své technologii s 360stupňovým nasáváním a 3D ventilací dosáhnou všech koutů místnosti a navíc se o to postarají velmi rychle: místnost o rozloze 10 m2 dokáží vyčistit již za 7 minut.

Inteligentní pomocníci
Čističky vzduchu Pure A9 nečekají na to, až sami zapnete čištění vzduchu. Díky inteligentní technologii dokážou vyhodnotit kvalitu vzduchu v místnosti a automaticky reagují na změny ještě dříve, než by vás na to upozornilo kýchání či slzení očí. Plynulá spirálová cirkulace čistí vzduch až 3krát rychleji než předchozí generace, proto se všech nežádoucích látek ve vzduchu zbavíte již za několik minut.

A to nejen tehdy, když jste doma. Pomocí mobilní aplikace můžete kontrolovat kvalitu vzduchu v domácnosti a čističku ovládat odkudkoli. Svěží vzduch v domácnosti vás tak přivítá, i když se vrátíte po delší době.

Zbavte se malých záškodníků v pohovkách
Samostatnou pozornost si při úklidu zaslouží vysávání, a to nejen v případě, že vás trápí alergie. Tyčové vysavače Pure Q9 značky Electrolux si poradí s 99,9 % částic prachu, bakterií a alergenů, které odstraní ze všech povrchů včetně pohovek, matrací či čalouněného čela postele. Hubice BedProPower™ Plus s UV technologií vám kromě mikroskopických částeček a prachu pomůže zbavit se i zvířecích chlupů, proto jsou tyčové vysavače Pure Q9 ideální pro všechny rodiny s chlupatými domácími mazlíčky.

Předchozí článekJaké rostliny se hodí do kuchyně a koupelny
Další článekDřevěné obložení interiéru dotáhli do dokonalosti. Prochází celým interiérem, zútulňuje jej a propojuje s přírodou