Kovové fasády AVG – součást moderní architektury

0
10

Kovové fasády AVG jsou součástí moderní architektury a designu dnešních rodinných domů, vil a rezidenčních budov. Originalita, nadčasový design a trvanlivost, kterou přinášejí kovové fasády AVG rodinným domům, vilám a rezidenčním budovám je v nejvyšší kvalitě. Nejkvalitnější kovové fasády AVG jsou vyrobeny z hliníku, který je pro své vynikající vlastnosti ověřeným fasádním materiálem 21. století.

AVG moderní kovové fasády pro rodinné domy, vily a rezidenční budovy z kvalitního hliníku
Moderní kovové fasády AVG vyrobené z hliníku přinášejí všem objektům výjimečný vzhled a kvalitu. Hliníkové fasády AVG mají zároveň i vysokou odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí v podobě chladu, mrazu, vysokých teplot, UV záření, dešťové vody a nečistotám.

Zároveň vysokou kvalitu hliníku charakterizuje také pevnost, nízká hmotnost a tvárnost. Provětrávaná fasáda AVG z hliníku je považována za nejkvalitnější řešení. I proto se většina zákazníků a investorů rozhodne pro hliníkovou fasádu.

Kovové fasády AVG a jejich konstrukční výhody
Kovové fasády AVG vyrobené z hliníku mají kromě nejvyšší certifikované kvality také řadu konstrukčních výhod. Nízká hmotnost hliníkových fasád AVG nepřitěžuje obvodové konstrukce domů a budov. Kovová fasáda AVG z hliníku má spolu s nosnou podkonstrukcí fasádního systému (roštem) hmotnost 7 až 10 kg/m2.

Kovové fasády AVG (kazety a panely) společně s vynikající tvárností umožňují realizovat přesné a dokonalé technické detaily rohů, ostění, nároží, koutů, nadpraží a pod. I proto kovové fasády AVG patří mezi systémová řešení s nejpřesnějším zpracováním technických a stavebních detailů.

Originální design, přesné detaily a vysoká kvalita tvoří skutečnou jedinečnost kovových fasád AVG pro jakýkoli projekt.

Předchozí článekProč zateplovat podkroví a na co nesmíme zapomenout?
Další článek6 nejčastějších otázek o foukané izolaci. Co o ní nevíte a sešlo by se vám to