Vybíráte posuvné dveře na terasu? Vsaďte na hliník!

0
8

Toužíte vybudovat si ve vašem domě elegantní, vzdušný prostor, kde se budete cítit příjemně a kde budete rádi trávit čas s vašimi blízkými? Chcete-li získat co nejlepší propojení vašeho obývacího prostoru s exteriérem, měli byste se zaměřit na kvalitní terasové dveře. Zajistí vám nejen příjemný přesun na terasu, ale splní také estetickou funkci a zlepší pocit z bydlení.

Velká moderní prosklení – jednoznačně HS portál
Stylový, moderní a elegantní. Přesně takový je hliníkový zdvižně-posuvný systém KALYPSO HS PORTAL 77 SLK, který vykouzlí ve vašem domě neodolatelné místo s krásným výhledem. S ním i váš domov bude vypadat jako vystřižený z časopisu o interiérovém designu.

Je ideálním řešením pro vyplnění větších stavebních otvorů s cílem dosáhnout výjimečného optického propojení vašeho obývacího pokoje či ložnice se zahradou nebo terasou.

Hliník jako materiál působí elegantně, je trvanlivý, odolný a nenáročný na údržbu a právě díky své pevnosti dovoluje vytvářet posuvy a prosklení velkých rozměrů. Navíc jej snadno sladíte se stíněním či síťkami proti hmyzu.

Předchozí článekPosílejte si na jaře imunitu pitím čajů. Jaké druhy jsou vhodné?
Další článekSkryté zárubně: řešení i na míru a se zárukou 5 let