Elektro revize: Využijte služeb profesionálů

0
14

Jedním z prvků, který si žádá pravidelnou revizi, je elektrozařízení. Jedná se zpravidla o zařízení vysokého a velmi vysokého napětí. Pražská Revizní nabízí komplexní služby, mezi kterými najdete právě i revize elektrozařízení.

Elektro revize

Elektro revize jsou prováděny na různých zařízeních. Nemusíte si tak dělat těžkou hlavu, odborníci nabízí elektrorevize na zařízeních v rozvodnách 22 kV, 110 kV, 200 kV i 400 kV. Kromě toho mezi nabízené služby patří i měření velmi malých přechodových odporů přístrojem MOM 690 PROGRAMMA, revize a měření spínacích časů vypínačů zapisovacím přístrojem a plnění přístrojů plynem SF6.

Revize elektro

Revize elektro jsou důležité zejména pro včasné odhalení případné závady. Díky kontrolám můžete předejít vážným úrazům elektrickým proudem. Jestliže profesionálové při revizi objeví závadu či nějaký problém, automaticky získáte návrh vhodného řešení. Ať už jde o opravu či výměnu starého spotřebiče za nový. A to vše v nejbližším možném termínu a s přihlédnutím na závažnost problému.

Elektro revize Praha

Elektro revize Praha nejsou problémem, své služby zde nabízí profesionálové z Pražské Revizní. Navíc působí po celé České republice, nezáleží tedy na tom, odkud jste. Nabízí také mnoho dalších služeb — revize elektrospotřebičů, rozvodů, komínů, hromosvodů či plynu. Zaměřují se i na další oblasti mimo revizí. Například protipožární systémy a zabezpečení, IT servis, řešení pro úsporu energií, nonstop zámečnickou pohotovost a mnoho dalšího. Na společnost se tak můžete obrátit i z jiných důvodů, než jsou pouze revize.

Revize elektrozařízení jsou velmi významné a není dobré je podceňovat. Zejména z důvodu bezpečnosti. Neváhejte se obrátit na odborníky, kteří mají bohaté zkušenosti a spolehlivě se postarají o všechny náležitosti.

Předchozí článekCo očekává zákazník od střechy? Ať je odolná proti mrazu!
Další článekPyrop určit znáte aneb co jste o českém granátu ještě možná věděli